Haberler

Ana Sayfa
Haberler

HEMA çalışanları ‘Aile Günü’ etkinliğinde bir araya geldi

Hattat Holding geleneksel Aile Günü etkinliği önceki gün Saray ilçesinin Sefaalan mahallesi mesire alanında gerçekleştirildi.

Hattat Holding’in Çerkezköy’deki kuruluşlarında çalışanlar, Türk metal Sendikası üyeleri Aile Günü etkinliğine aileleriyle katıldı. Yaklaşık beş bin kişinin katılım gösterdiği etkinlikte hattat Holding’in Çerkezköy’deki fabrikalarında çalışanlar, gün boyu aileleriyle birlikte unutamayacakları bir gün yaşamanın keyfi ile evlerine döndüler.


ÇOCUKLAR İÇİN ŞİŞME OYUN PARKLARI VE RAYDA GİDEN TREN KURULDU

Aile Günü etkinliği Sabah Saat 09.00’da başladı ve akşam saat 20.00’e kadar devam etti. Çocuklarıyla Aile Günü’ne gelen HEMA Endüstri çalışanları, iyi bir gün geçirmelerini sağlayan Hattat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet HATTAT, Hema Endüstri Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim HATTAT ve Hema Endüstri A.Ş. Genel Müdürü Tunç Doğan’a teşekkür ettiklerini belirttiler.


ÇEŞİTLİ YARIŞMALAR YAPILDI VE OYUNLAR OYNANDI

Aile Günü Etkinliği Kapsamında çeşitli yarışmaların yanı sıra halaylar çekildi ve oyunlar oynandı. Hema Endüstri yöneticileri de çalışanlarla birlikte halaylar çekip oynadı. Yöneticiler, çalışanlarla her zaman birlik ve beraberlik içinde olduklarını ve bu etkinlikte de gözler önüne sergilemiş oldular. Etkinlikte sıcak, soğuk yiyecek ve içecek olmak üzere her şey mevcut olduğu da gözlemlendi.

 ‘’YÖNETİME TEŞEKKÜR EDİYORUZ’’

Türk İş Tekirdağ İl Temsilcisi ve Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak; “Sendikamızın yetkili işyerlerinden olan Hattat Holding’in Çerkezköy’de faaliyet gösteren Hema Endüstri işyerinde çalışanlar için sefa alan piknik alanında düzenlenen Aile Etkinliği Günü’nde her şeyi ile mükemmel ve  hiçbir şeyin esirgenmediği dört dörtlük bir piknik düzenleyen Hattat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hattat’a, Hema Endüstri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hattat’a ve Hema Endüstri A.Ş. Genel Müdürü Tunç Doğan’a şahsım, şube yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Dedi





 

Ana Sayfa
Haberler
Yukarı Çık
 
Geri Dön

Hattat Holding