Haberler

Ana Sayfa
Haberler

Hema Endüstri 2014’de Ödül Törenini Üçledi

Hema Endüstri 2014 yılında 3 üncü kez çalışanlarını ödüllendirdi. Ödül töreni 13 Kasım 2014 tarihinde Hema tesislerinde gerçekleşti. Hema Endüstri Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim HATTAT, Hema Endüstri Genel Müdürü Sayın Tunç DOĞAN ve üst yönetim tam kadro olarak çalışanları bu gururlu günlerinde yalnız bırakmadı. Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Sayın Murat KOÇAK’da törende hazır bulunanlardandı.

Bireysel Öneriler, WCM Çalışma Grupları ve Altı Sigma projeleri olarak 3 kategoride ödül dağıtımları yapıldı. Törende 11 WCM Çalışma Grubu, 9 Altı Sigma Projesi ve 34 Bireysel Öneri ile 161 başaralı çalışan ödüllendirildi. Gerçekleşen tören ile birlikte 2014 yılında 406 çalışan sürekli iyileştirme sistemi kapsamında ödüllendirilmiş oldu.  
Hema Endüstri Genel Müdürü Sayın Tunç DOĞAN; Hema Endüstri olarak çalışan katılımını çok önemsiyoruz ve çalışanlarımızın uzmanlıklarından, deneyimlerinden ve bilgilerinden azami ölçüde fayda sağlamak adına onları sürekli cesaretlendirmeye devam edeceklerini ve çalışanlarının sürekli iyileştirme sistemine göstermiş oldukları kararlı desteği takdir ile karşıladıklarını belirterek teşekkür etti. Kazan, kazan ilkesinden yola çıkarak, şirketimizin katma değerli fikirleriyle destek verenleri ödüllendirmek ana stratejilerimizdendir dedi.Ana Sayfa
Haberler
Yukarı Çık
 
Geri Dön

Hattat Holding